Stokke Bygg AS ble stiftet i 1995 og kan siden den gang vise til en jevn og god vekst både i antall ansatte og omsetning. I dag er vi 35 ansatte og vi påtar oss de fleste oppdrag knyttet til betongarbeider.

Kombinasjonen av lang erfaring, faglig dyktighet, en moderne maskin- og utstyrspark og vårt felles ønske om å levere tjenester av høy kvalitet, har gjort oss til en naturlig samarbeidspartner for både offentlige og profesjonelle utbyggere innen bygg og anlegg.

Vi regner Vestfold som vårt primære marked, men beveger oss selvsagt også langt utenfor fylkesgrensene ved behov. Gjennom årene har vi levert alt fra store næringsbygg til eneboliger med krevende byggeteknisk utførelse. Stokke Bygg er også opplæringsbedrift for mur og betong.

GODKJENNINGER OG SERTIFISERINGER

previous arrow
next arrow
Slider

Kontaktpersoner

Roar Hidle

Bilde av stokke bygg ansatt

Daglig leder

+47 911 63 639

post@stokkebygg.no

Anders B. Røsjordet

Bilde av stokke bygg ansatt

Prosjektleder

+47 911 88 873

andersb@stokkebygg.no

Rita J. Anthonisen

Bilde av stokke bygg ansatt

Kontormedarbeider

+47 484 08 549

kontor@stokkebygg.no

Thomas Hidle

Bilde av stokke bygg ansatt

Anleggsleder

+47 909 80 740

thomas@stokkebygg.no

Mathias Bjune

Bilde av stokke bygg ansatt

Anleggsleder

+47 478 00 820

mathias@stokkebygg.no

Anders Standal

Bilde av stokke bygg ansatt

Anleggsleder

+47 951 63 642

anders@stokkebygg.no

Henrik Storli

Bilde av stokke bygg ansatt

Formann

+47 959 09 750

henrik@stokkebygg.no

Inge Halseth

Bilde av stokke bygg ansatt

Formann

+47 932 53 950

inge@stokkebygg.no

Rafal Dabrowski

Bilde av stokke bygg ansatt

Formann

+47 998 59 621

rafal@stokkebygg.no

Rafal Chrobak

Bilde av stokke bygg ansatt

Formann

post@stokkebygg.no

Kenneth E. Lund

Bilde av stokke bygg ansatt

Kjerneborer

+47 407 54 886

kenneth@stokkebygg.no

Kjetil Salmela

Bilde av stokke bygg ansatt

Lager/riggarbeider

+47 900 90 181

post@stokkebygg.no

Alexander Hasås

Bilde av stokke bygg ansatt

Lærling

post@stokkebygg.no

Leverandører
Slider
previous arrow
next arrow
Slider